Wat een fantastische avond! 74 deelnemers stonden op woensdagavond 10 januari 2024 aan de start in Nijelamer. Vanuit heel Nederland kwamen de heren naar Nijelamer om deel te nemen aan de kortebaanwedstrijd voor heren vanaf 16. Naast de Nederlanders, deden er ook een aantal jongens mee uit Finland, Australië, Engeland, België, Nieuw Zeeland en zelfs vanaf Madeira (Portugal). Koud, mooi, spannend en gezellig. Dit zijn nostalgische avonden die bij de schaatsers, publiek en organisatie lang bij zullen blijven.

Richting de finale waren een aantal spannende ritten. In een aantal gevallen moest er nog een kamp rit gereden worden om een rit winnaar aan te wijzen. Uiteindelijk mocht Gijs Kamp uit Roden de K.N. de Boer Wisselbeker in ontvangst nemen. De top bestand verder uit:

  1. Gijs Kamp uit Roden
  2. Johan Talsma uit Hallum
  3. Chris Frederiks uit Deventer
  4. Rem de Hair uit Joure
  5. Jim Dhore uit Heerenveen