Goedendag,

op verzoek van enkele deelnemers hier de routebeschrijving met de
straatnamen. Om uit het hoofd te leren of een gps bestandje van te
maken. De route word bij de belangrijke afslagen bepijld. geen pijl is
rechtdoor. Hierbij willen we u er wel op attenderen dat er helaas soms
een pijl verdwijnt.

Denkt u aan het uitprinten van het inschrijfformulier en gepast geld,
om   de start zo vroeg in de morgen soepel te beginnen.

Tot ziens op zaterdag en neem zoveel mogelijk fietsvrienden mee om er
een gezellige dag op de fiets van te maken.

Inschrijfformulier-Fietstocht-rond-het-ijsselmeer.1

 

Routebeschrijving 41e fietstocht om/onder ijsselmeer

RA= rechtsaf, LA =linksaf, RD =rechtdoor, WV= wegvolgen , X= kruising, RO =rotonde, T=tsplitsing, -word,

NIJELAMER-ENKHUIZEN (95 km)

Dorpshuis Nijelamer RA stadburen WV over brug, schipslootweg, RA hoofdweg, RA hogeweg, WV over brug RA lemsterweg, bij driesprong LA langelilleweg, door fietsen tot schoterzijl, RA over sluis, LA worstsloot-schoterweg, WV friese pad RD langs wellerwaard. Voor muntweg RA door tunnel onder muntweg RA fietspad parallel aan muntweg over snelweg. LA banterweg-boslaan-pastoor koopmansplein-kon.julianastraat-de deel, LA voor RO julianaplein-onder de toren, LA korte dreef, RA nagelerstraat-nagelerweg, na X randweg(bij gamma) weg oversteken en RA nagelerweg volgen alsmaar RD door nagele, nagelerweg-akkerstraat-ploegstraat-havenweg, RA ketelmeerweg-ketelmeerdijk over ketelbrug WV, beverweg bij X RA visvijverweg, na 6 km RA klokbekerweg, LA ijsselmeerdijk, bij E-centrale op fietspad langs water, WV oostvaardersdijk, RA na houtribhaven , LA markerwaarddijk over houtribsluis naar Enkhuizen,bij X RA fietspad langs flevolaan- Bosmankade.   STEMPELEN, RUSTEN,HORECA, stationscafé Enkhuizen,

ENKHUIZEN-ELBURG (75 km)

Stationscafe Enkhuizen RA fietspad bosmankade- flevolaan,LA zijlweg-markerwaarddijk richting Lelystad na de sluisen bij T LA ijsselmeerdijk RD –oostvaardersdijk-schoonzicht(haven)-oostvaardersdijk, T houtribweg oversteken RA parallel fietspad over noordersluis Andijkpad, LA knardijk richting oostvaardersplassen, knardijk langs SBB onder spoorweg langs grote sluis weer knardijk onder snelweg knardijk, ong. 20 km knardijk volgen weer langs grote sluis RD knardijk, LA biezenburcht fietspad knardijk, voor RO RA richting Harderwijk en LA onder weg door, Fietspad langs harderhaven (n 306), Harderdijk RD, via bremerbergdijk RD fietspad volgen bremerbergdijk RA weer langs (n 306), RA fietspad volgen over brug RA fietspad draait onder weg door, T LA fietspad langs flevoweg volgen, word havenkade weg draait naar links, rechts van u STEMPELEN, RUSTEN, HORECA DE HERBERG

ELBURG-NIJELAMER (85 km)

DE herberg RA havenkade, RD broekhovenstraat, RA en LA kamperdijk, T LA kamperweg links aanhouden waterkeringpad-kamperdijk, RD zomerdijk op fietspad langs zomerdijk, door noordeinde, groote woldweg, LA naaldweg, RD nieuwendijk over het water RA fietspad nieuwendijk, voor RO RA slaper- venedijk noord, voor RO LA onder weg door, veneweg, RO RA fietspad links van kamperstraatweg, LA ijsseldijk-beukenweg-apeldoornse straat, RA engelenbergstraat, LA ijsseldijk-boven havenstraat-de la sablonierekade-ijsselkade, RA stadsbrug, over brug LA spoorkade-frieseweg, fietspad links van frieseweg, T friese weg oversteken LA, fietspad langs friese weg, Ramspolbrug, over brug RD, kamperweg, RO Ens RA baan, RD fietspad zuiderringweg, RO 2e RA, kraggenburgerweg, na X kadoelerweg RA fietspad –LA kadoelersluis, RD kadoelerweg, LA fietspad langs provinciale weg oppen swolle, voor RO LA weg van rollecate, RA de weyert, RD links om RO, RD weg van twee nijenhuizen, voorbij moespot links aanhouden, uiterdijkenweg, gemaal-vollenhoofsedijk, door Blokzijl, zuiderstraat-bierkade-kuinderstraat, RO RD kuinderdijk-blokzijlerdijk-kerkbuurt-hammerdijk, RA fietspad lageweg richting ossenzijl, voor ossenzijl LA burg. Van der veenweg, X RA lindedijk, P.S. weg oversteken, RA parallel P.S.weg, LA sonnegaweg, RA sonnegaweg, LA hoofdweg, RA schipslootweg, over brug, RA stadburen, LA STEMPELEN, RUSTEN, HORECA DORPSHUIS NIJELAMER.