Skeelerwedstrijd voor Topdivisie en 1ste Divisie heren en dames over de weg

Op vrijdag 9 juni organiseert IJsvereniging Nijelamer de Reggeborgh Marathon Inline Cup voor Topdivisie en Eerst Divisie Skeeleraars. Opgeven kan via de website: https://www.schaatsen.nl/kalender/2023/6/reggeborgh-marathon-inline-cup-4/

Doe jij ook mee? Skeeleren voor recreatieve rijders

Uniek is de toertocht voor recreanten van plm. 30 KM. Je skate het wedstrijdparcours van 13 km. Je kunt ook 1 rondjes skeeleren als je dat wilt. Wil jij als skeeleraar eens ervaren hoe het is om op de weg te Skeeleren? Voor de start tot 18.30 uur kun je je inschrijven bij Dorpshuis Nijelamer.

Locatie:
Dorpshuis Nijelamer
Stadburen 8
8487 GJ Nijelamer

Starttijd Wedstrijd: 18:45 uur
Aanmelden tot 18.30 uur in het Dorpshuis Nijelamer

In het dorpshuis is douchegelegenheid aanwezig.

Bijzonderheden:

Voor bewoners die aan de route wonen, klik hier voor meer informatie over de wegafzettingen en mogelijkheden om aan ter rijden tijdens de avondvierdaagse.

Foto in header is gemaakt door Lenus van der Broek

Kalender: Vrijdag 9 juni 18:45 uur start in Nijelamer