Donderdagavond, 15 december 2022, werd de kortbaanwedstrijd om de K.N. de Boer wisselbeker geschaatst op de ijsbaan van IJsvereniging Nijelamer. Er stonden 43 deelnemers aan de start die over een 160 meter lange baan in een zogenaamde afvalwedstrijd streden om de prijzen. Het eerste partuur werd op de start weggeschoten door Wethouder Roelf Theun Hoen van de gemeente Weststellingwerf. Na een kleine drie uur strijden werd de wedstrijd gewonnen door Johan Talsma uit Hallum.

Uitslag:

  1. Johan Talsma – Hallum
  2. Niels d’Huy – Heerenveen
  3. Jim Dhore – Heerenveen
  4. Joep Kalverdijk – Heerenveen
  5. Jasper Sinke – Groningen
  6. Twan Kok – Heerenveen

Het aanwezige publiek mocht ook zelf hun rondjes rijden op de ijsbaan en genoot van de wedstrijd en het mooie ijs. Het bestuur van de vereniging bedankt de vrijwilligers en kijkt terug op een hele mooie wedstrijd.

Heerlijke winterse avond