Zomeractiviteiten IJsvereniging Nijelamer

geplaatst in: Activiteiten, Nieuws | 0

Skeeleren en hardlopen! We trakteren onze leden, buren en iedereen die het maar wil weten op twee geweldige sportevenementen. Hou de agenda vrij, want dit wil je niet missen.


Donderdag 11 juni: skeelerwedstrijd

We trappen af met iets heel bijzonders: de Reggeborgh Inline 3-Daagse, één van de mooiste skeelerwedstrijden van Nederland komt dit jaar naar Nijelamer. De eerste wedstrijd over drie dagen vindt plaats op donderdag 11 juni 2026 in Nijelamer. Internationale toprijders scheren over het asfalt Nijelamer, Oldelamer, Oldetrijne en Sonnega. Het is indrukwekkend, snel en goed voor kippenvel. Kom langs de kant staan en steun de rijders met een luid applaus! Op vrijdag 12 juni gaan de rijders naar Staphorst en de finale van de 3-daagse is op zaterdag 13 juni is de finale van de 3-Daagse in Rijssen.


vrijdag 26 juni: Trimloop

Maar niet alleen de profs mogen schitteren. Op vrijdag 26 juni 2026 is het de beurt aan jong en oud uit onze dorpen en de verdere omgeving. De jaarlijkse Wedstrijd- en Prestatieloop brengt hardlopers van alle niveaus samen — van de allerkleinsten op 500 meter tot de fervente heren op maar liefst 9,2 kilometer. Doe mee, daag jezelf uit en geniet van de gezelligheid.


Zet deze evenementen alvast in je agenda!


JA, ik wil graag meedoen met de AED cursus in het najaar 2026.

We willen graag weten of je al eens eerder een AED cursus hebt gevolgd. Het is hierbij niet belangrijk of deze cursus in Nijelamer plaats vond of dat dit via een andere cursus aanbieder is gevolgd.

Heb jij eerder een AED cursus gevolgd?
(kies wat voor jou van toepassing is)

Ben jij inwoner van Nijelamer of de Ontginning?

De cursus wordt gefinancierd door het dorp Nijelamer en is om die reden exclusief voor inwoners van het dorp Nijelamer en de inwoners van Nijeholtwolde die wonen aan de Stadburen, Ontginningsweg en Kooiweg tot aan het spoor. We vinden het om die reden belangrijk om volgende over je te weten.

Door mij aan te melden ga ik akkoord dat ik via een nieuwsbrief op de hoogte wordt gehouden over deze cursus en AED Nijelamer in het algemeen.

Gebruik het volgende e-mailadres:

We spammen niet! Lees ons privacybeleid voor meer info.